O NÁS

Kamenný koberec Juříček


Naše firma sídlí v Novém Jičíně a zabývá se přípravou a pokládkou kamínkových  koberců dle potřeb zákazníka, a to jak podlahy v interieru, tak i různé plochy v exteriéru. Spolupracujeme a používáme výhradně kvalitní výrobky  Topstone, které se vyznačují skvělými klimatickými vlastnostmi, dlouhou životností, jsou protiskluzové a jsou také pěkným designovým doplňkem nejen pro interiér vašeho bytu či domu, ale také vaši zahrady.

Stále jste se nerozhodli pro kamenný koberec? Kamenný koberec je v interiéru vhodný nejen pro vaši koupelnu, a to pro jeho protiskluzové vlastnosti, omyvatelnost a snadnou údržbu, ale také se hodí do chodeb na schodiště do kuchyně nebo se dá také použít na stěny. U venkovního použití se hodí na chodníky, schodiště, terasy, bazény a jiné. 

A co je to vlastně kamenný koberec značky Topstone? Kamenný koberec je povrch ze směsi přírodních kamínků a unikátního pojiva. Kvalita povrchu souvisí s kvalitou speciální pryskyřice s certifikací vývoje a unikátních pevnostních parametrů. S kamínkovým povrchem získáte celistvou plochu beze spár, která má krásný přírodní vzhled, je mrazuvzdorná, unikátně vodopropustná, neklouže a je nenáročná na údržbu.

Funkce kamenného koberce:

Kamenný koberec, podlaha či kamínková dlažba je ideální variantou pro nový povrch, ale i pro obměnu či renovaci starých a uživatelsky již nevyhovujících ploch. Jedinečný vzhled tohoto povrchu zaujme na první pohled svou originalitou a umožňuje také mnohé variace a kombinace dekorů či mozaiky. S vhodnými doplňky vytvoří zajímavý, nový design.Zavolejte a nechte si poradit s výběrem barevného odstínu a vším, co vás zajímá o kamenném koberci.